Sinu ostukorv on tühi!
Logi sisse »
Tootegrupid
Juveeliehted kullast
Abielusõrmused
Kihlasõrmused teemantidega
Ehted Pärlitega
Meestele
Ehetelaekad
Ehete puhastusvahendid

NB! Eksklusiivsed Saksa abielusõrmused -25% "Lisainfo"!

Uudised

Prindi
FISCHER
27.10.2016
Fischer on Saksmaaa üks armastatumaid laulatussõrmuste tootjaid!
„FISCHER" - Saksamaa üks armastatumaid laulatussõrmuste tootjaid!
 
"Fischer & Sohn" firma asutati aastal 1919  ja täna haldab perefirmat juba neljas põlvkond, kes on aidanud oluliselt kaasa „kullalinna“ Pforzheim’i traditsioonidele.
Ehted - eriti abielusõrmused on sageli hinnalised ja päritud üle mitme põlvkonna. Kui teil on juhuslikult mõne oma vana-vanema abielusõrmus millel on initsiaalid "fs", siis selle sõrmuse, on tootnud ettevõte „Fischer“.
Traditsioonid saavad toimima vaid siis, kui sellega kaasneb dünaamiline uuenduslikkuse ja järjepideva kvaliteedi filosoofia.
Disaini arendatakse pidevalt, kuid järgida ei tohiks üksnes viimast moodi. Traditsiooniline käsitöö ja moodne tehnoloogia käivad käsikäes koos vastastikuse kasuga. See toob kaasa kvaliteedi, mis on igavene.
„Fischer-trauringe“ tootmine käib „kullalinn“ Pforzheim´is. Seda mitte sentimentaalsetel, vaid praktilistel kaalutlustel. See on ainus viis ühendada tõhusus ja paindlikus usaldusväärse maailmatasemel kvaliteediga.
 Üle maailma kuulsa kirjaniku J.R.R.Tolkien´i menuteose järgi vändatud filmi "SÕRMUSTE ISAND" saaga kurikuulus kurjuse sõrmus on nimelt "Fischer-trauringe" tehtud.www.fischer-trauringe.de

 "BAYER"
 

„Bayer-trauringe“ on Fischer´i perekonna poegadele kuuluv firma. Selle brändi sõrmuste disainis on näha noorte disainerite ja töötajate hingelist tööd ja armastust!


http://www.bayerschmuck.com

Palun tulge külastagae
Mati Kullaäri kauplust ja tutvuge toodetega kohapeal! Mustamäe tee 12 EKS Kaubamaja.
Lisa informatsiooni saamiseks helistage palun kaupluse tel: 6566-516
 

 
MATIGOLD (Mati Kullaäri) - MUSTAMÄE TEE 12, OLEME AVATUD E-R 10:00 - 19:00; L-P 11:00 - 17:00, 10621 TALLINN  Telefon: +372 6566516  E-post: info@matigold.com BestIT