Sinu ostukorv on tühi!
Logi sisse »
Tootegrupid
Juveeliehted kullast
Abielusõrmused
Kihlasõrmused teemantidega
Ehted Pärlitega
Meestele
Ehetelaekad
Ehete puhastusvahendid

NB! Eksklusiivsed Saksa abielusõrmused -25% "Lisainfo"!

Tellimistingimused

Prindi

1. Üldised tingimused.

1.1 Kehtivad www.matikuld.ee klientide (edaspidi klient) ja www.matikuld.ee  omaniku OÜ PC & Program (edaspidi Matikuld) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Matikuld jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma eesmärgil (konkurentsivõimelisus, sortimendi täiendus).

1.3 Matikuld ja klient kauplevad www.matikuld.ee kodulehel käesolevas dokumendis tehtud tingimustel. Tellimust vormistades ning makstes kinnitab klient, et on nõus müügitingimustega.

 

2. Matikuld hinnad.

2.1 Matikuld kodulehel toodete hinnad on Eesti kroonides ja eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2 Kohaletoimetamine Eesti piires on tasuta. KUI TOOTE "LISAINFO" ALL EI OLE MÄRGITUD TEISITI!

2.3 Matikuld jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Enne hinna muudatuste jõustumist tehtud tellimustele kehtivad sel momendil kajastunud hinnad.

 

3. Tellimuse vormistamine.

3.1 Ostunimekiri luuakse hetkel, kui klient klikib nupule "Lisa korvi". Mis ei kohusta klienti veel ostma.

3.2 Ostukorvis olevate toodete koguseid saab muuta ja vajadusel eemaldada.

3.3 Ostukorvis olevad tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele klientidele.

3.4 Tellimuse vormistamiseks klikib klient nupule "Vormista tellimus"

3.5 Seejärel sisestab klient enda andmed, kuhu tooted saadetakse ja valib makseviisi, siis klikib klient nupul "Tellimuse ülevaade", kus saab kontrollida sisestatud andmed üle ja kaupade eest tasuda, klikkides "Alusta maksmist / Kinnita tellimus", sellega loeb Matikuld müügilepingu sõlmituks.

3.6 Peale makse sooritamist läbi pangalingi, palume lasta ennast suunata "Tagasi kaupmehe juurde"

 

4. Toodete kohaletoimetamine. 

4.1 Peale lepingu jõustumist punkt 3.5, toimetab Matikuld tooted 2-7 päeva jooksul Eesti Postile, kes viib tooted kliendi elukohajärgsesse postiasutusse. Tavapäraselt saadame tööpäevadel kauba 24h jooksul Eesti Postile.

4.2 Toodetele, millel on pikem tarneaeg, on vastav info juurde märgitud.

 

5. Toodete tagastamine ja tellimuse tühistamine.

5.1 Kliendil on õigus peale tellitud toodete eest makse sooritamist, kuid enne toodete postitamist, oma tellimus tühistada. Teavitada viivitamatult info@matigold.com vastavasisulises avalduses. Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole 3 tööpäeva jooksul peale avalduse laekumist.

5.2 Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on kliendil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest kantakse tagasi kliendi pangakontole 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Matikuld poolt.

5.3 Tagastamisele ei kuulu kulu Eesti Posti teenuste eest! Kuna saatmiskulu kannab Matikuld, siis tagastatava kauba kulu, kannab klient! Juhul, kui soovite tagastatavat kaupa vahetada mõne mu toote vastu, siis saatke meile vastava sisuga e-kiri aadressil info@matigold.com

Postkontoris märkida "maksab saaja" (OÜ PC & Program), tagastamise kulu võtame tagastatavast summast maha!

(Näide: kui tellisite kaupa 1500.- eur. eest ja saadate kauba tagasi, siis tagastatakse Teile 1495.- eur.)

Et vältida kauba võimalikke vigastusi, palume kaup tagasi saata turvaümbrikus (võib kasutada sama ümbrikut, milles kaup on Teieni saadetud, kui võimalik). NB.! Tellimustingimused kehtivad ainult e-poest ostetud kaupadele!

5.4 Kui tagastatav kaup on viga saanud, kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab Matikuld endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemise kliendile tagastamisele kuuluvast summast.

5.5 Kaup saata aadressile: Mustamäe tee 12, Tallinn 10621 (saaja: OÜ PC & Program).

 

MATIGOLD (Mati Kullaäri) - MUSTAMÄE TEE 12, OLEME AVATUD E-R 10:00 - 19:00; L-P 11:00 - 17:00, 10621 TALLINN  Telefon: +372 6566516  E-post: info@matigold.com BestIT