Sinu ostukorv on tühi!
Logi sisse »
Tootegrupid
Juveeliehted kullast
Abielusõrmused
Kihlasõrmused teemantidega
Ehted Pärlitega
Meestele
Ehetelaekad
Ehete puhastusvahendid

NB! Eksklusiivsed Saksa abielusõrmused -25% "Lisainfo"!

Kuidas osta?

Prindi
TOODE
Toodetega tutvumiseks valige vasakult menüüst link Teid huvitav tootegrupp ja alagrupp. Kui olete valinud  sobiva tootegrupi, siis näete toote nimetus, pilt ja tootekoodi. Selleks, et näha  täpset mõõtu  ja kirjeldust, vajutage toote pildi all olevale "Lisainfo" lingile. Pildi suuremana vaatamiseks vajutage veel kord pildile või luubi ikoonile (vaata suuremalt).

TELLIMINE
Kui olete omale sobiva toote välja valinud, siis klikake linki LISA KORVI. Tellitav kogus on vaikimisi 1. Kui soovite valitud tootest mitu eksemplaari tellida, muutke kastis KOGUS olevat numbrit ja vajutage linki LISA KORVI uuesti. Seejärel klikake linki OSTUKORVI'l ja seejärel klikake lingil VORMISTA TELLIMUS, ning seejärel täitke vajalikud väljad. Kui Teil puudub e-post, siis kirjutage lahtrisse xxx. Kindlasti märkige ära transporti viis!!! Kui Te valite ELS pluss-kullerteenuse siis on Teil oma telefoni number ka kindlasti vaja ära märkida.

MAKSMINE
Valige omale sobiv pangalink (kui puudub olemasoleva pangalink siis võtke Meiega kindlasti ühendust ja proovime leida probleemile kiire lahenduse.) klikake lingil. Seejärel suunatakse Teid panga kodulehele, kus Te saate sooritada makse.  Makse edukal sooritamisel suunatakse Teid automaatselt tagasi kaupmehe juurde.

TRANSPORT
Kaup edastatakse AS Eesti Post postiasutusele peale raha laekumist arvel näidatud arvelduskontole.


      


PRIVAATSUS JA ANDMEKAITSE
Kõik MATI KULD klientide ja külastajate poolt teatavaks saanud andmed jäävad konfidentsiaalseks informatsiooniks, mida ei edastata kolmandatele isikutele. Kliendi soovi korral kustutakse kliendi kohta kõik andmed MATI KULD andmebaasist.

Kaupade kättetoimetamine
Tellitud kaubad edastatakse Tellijale AS Eesti Post vahendusel vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile, milleks on:

  1. Maksikiri või riigisisene standardpakk.
    Tellija saab kauba postiasutusse jõudmise kohta vastava teate. Kaup väljastatakse nimetatud teate ja isikut tõendava dokumendi alusel elukohajärgsest AS Eesti Post postiasutusest. Tellitud kaupa hoitakse AS Eesti Post postiasutuses 15 päeva, mille jooksul saadetakse Tellijale kauba saabumise kohta kaks kirjalikku teadet. Kui nimetatud perioodi jooksule ei ole Tellija kaubale järele läinud, saadetakse kaup tagasi MATI KULLA'le ning Kliendil tuleb teistkordse kaupade kohaletoimetamise eest tasuda 63 krooni postikulu.

  2. ELS Ekspress Ajaline lunapakk.
    Kaup toimetatakse AS Eesti Post kulleri poolt Tellija poolt antud aadressile Tellija poolt soovitud ajal ehk hiljemalt kell 10.00, kell 14.00 või kell 21.00. Saajale teatatakse kullerposti saadetise saabumisest telefoni teel ette. Kui kaupa ei ole võimalik Tellijale üle anda, antakse kaup hoiule Tellija aadressijärgsesse AS Eesti Post postiasutusse ning Tellijale jäetakse vastavasisuline teade. Kaupa hoitakse AS Eesti Post postiasutuses 7 (seitse) päeva alates väljasaatmisele järgnevast päevast. Juhul, kui Tellija ei ole selle aja jooksul kaubale järele läinud ja kaup tagastatakse MATI KULLA'le on MATI KULLA'l õigus kauba tagastamisega seotud kulud maha arvata Tellija poolt tasutud ettemaksust.
    ELS Ekspress Ajaline lunapakk on kasutatav kauba kättetoimetamisel ainult siis, kui Tellija ja Saaja on sama isik.

Tellides kaupu väljapoole Eesti Vabariigi territooriumi eeltoodud kohaletoimetamise viisid ja hinnad ei kehti. Sellisel juhul lepitakse kaupade kohaletoimetamise viisi ja hindade osas kokku e-posti vahendusel.

Tellija õigus tellimusest taganeda
Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Tellijale. Lepingust taganemiseks peab Tellija tegema MATI KULLA'le vastavasisulise avalduse ning tagastama tellitud kauba. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringutega ning originaalpakendis. Kui tagastamisele kuuluv asi on halvenenud ja halvenemine ei ole tekkinud asja korrapärase kasutamise tulemusena, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine. MATI KULD tagastab Tellijale lepingust taganemisel kauba eest tasutud hinna esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates lepingust taganemisest, Tellija poolt osutatud pangaarvele. Kauba saatekulu tagastamisele ei kuulu.
MATIGOLD (Mati Kullaäri) - MUSTAMÄE TEE 12, OLEME AVATUD E-R 10:00 - 19:00; L-P 11:00 - 17:00, 10621 TALLINN  Telefon: +372 6566516  E-post: info@matigold.com BestIT