Sinu ostukorv on tühi!
Logi sisse »
Tootegrupid
Juveeliehted kullast
Abielusõrmused
Kihlasõrmused teemantidega
Ehted Pärlitega
Meestele
Ehetelaekad
Ehete puhastusvahendid

NB! Eksklusiivsed Saksa abielusõrmused -25% "Lisainfo"!

Uudised

Prindi
DISAINIGE OMALE AINULAADSED ABIELUSÕRMUSED MATI KULLAÄRIS
10.11.2016
BRONEERI AEG !  tel. 6566516  www.acredo-abielusormus.ee
Mati Kullaäri pakub Eestis uut teenust, millega saab meil kaupluses või kodus arvuti taga disainida abielusõrmuseid. Erinevaid võimalusi on miljoneid, mille vahel valida.
Abielusõrmuste valimine on emotsionaalne tegevus, mis ei ole ka kiire ost, vaid üks osa abielu traditsioonist. Abielupaar saab koos disainida endale midagi erilist ja isikupärast tüüpilistest abielusõrmustest. Kindlasti ei soovita kiirustada sellise tähtsa ostuga, sest sõrmused jäävad teile eluks ajaks ja peavad olema igapäevaselt kandes mugavad. Kuna sõrmused tehakse spetsiaalselt Teile, siis tasub varuda aega kuni 4 nädalat olenevalt tootjast.
„Sõrmuste disainer" on programm, kus saate kujundada endale just sellised sõrmused, nagu soovite. See on oma lihtsuse, kuid funktsioonide rohkuse poolest kasutajasõbralik. Näete kohe, kas teie looming mahub ka Teie eelarvesse. Iga kujunduselement kajastub koheselt hinnatablool.
Enda disainitud sõrmuseid saate tellida ainult "Mati Kullaäri" kauplusest, mitte veebilehelt. Õige suuruse mõõtmine on peen kunst ja seetõttu usaldatud ekspertidele. Meie veebilehel on võimalik valida paljude erinevate sõrmuste variantide vahel. Usaldage oma juveliiri kogemusi ja nõuandeid, kelle arvamust ja disainitunnetust saaksite oma ideede teostamiseks ära kasutada.
Kõigepealt aga soovime Teile rohkelt inspiratsiooni ja emotsionaalset sõrmuste kujundamist!
Soovitame teil broneerida aeg abielusõrmuste ostmiseks meie kaupluses, kus pakume omapoolset profesionaalset abi sõrmuste valimisel ja disainimisel.
Kaupluse tel: 6566-516 või 5017736 (Juveliir Mati Lomp)


Nagu eelnevalt öeldud, saate ise oma sõrmuste kujundamisel ideede rakendamisel kaasa rääkida.
Näidake meile oma soovitud mudeli väljatrükki, mille ID-koodi abil saame juurdepääsu Teie arvutis salvestatud mudelilahendusele, et teid täpsemalt nõustada.
Soovitame teil juveliiriga ühendust võtta, kes on laulatussõrmuste ja nende kujunduse ala ekspert. Erilisemate kujundusideede korral võidate tema kogemusest.
Kui hästi sõrmused sõrme sobivad, seda kahjuks Internetis simuleerida ei saa. Seda saate proovida ainult meie kaupluses, kus on teie jaoks mõned originaalmudelid valmis pandud ning olemas ka vajalik tehnika, et Teie sõrmuse suurus täpselt ära mõõta.
Sõrmuse hind sõltub väärismetallide päevahinnast.

 
Fischeri sõrmuste disainer ( Klikka siia )!                 
Salvestatud sõrmuste vaatamine
Arvutisse salvestatud sõrmuste kujundusi saate enda kasutajanimega uuesti vaadata. Et vaadata oma sõrmusekujundusi mõnest teisest arvutist (juveliiri juures, büroos vm), vajate laulatussõrmuse personaalset ID-koodi. Selle leiate alajaotusest "Teie laulatussõrmused" või ka oma kokkuvõtlikust väljatrükist.
 
ACREDO sõrmuste disainer ( Klikka siia )!               Inglise keelne (Printige "file" alt )
Youtube's sõrmuste disainimise õpetav video!!! ACREDO EGF
 
 
MATIGOLD (Mati Kullaäri) - MUSTAMÄE TEE 12, OLEME AVATUD E-R 10:00 - 19:00; L-P 11:00 - 17:00, 10621 TALLINN  Telefon: +372 6566516  E-post: info@matigold.com BestIT